Blogi

Mis on Olaplex?

Olaplex on kombinatsioon süsinikust, hapnikust, lämmastikust ja vesinikust, millel on kaks reageerivat poolt. Need otsad otsivad katkiseid disulfiidsidemeid ja ühendavad nad taas kokku.

Kasutades blondeerijat, aitab ta oluliselt vähendada/leevendada kahjustusi.

Kasutades juuksevärvi, muudab ta juuksed tervemaks, tugevamaks ja läikivamaks lisaks disulfiidsidemete taastamisele, mis omakorda vähendab poorsust ja pikendab värvi säravat eluiga.

Hooldusena aitab ta taastada juukseid kahjustuste eest, mis on põhjustatud keemilise, mehhaanilise ja termilise töötluse tagajärjel.

Olaplex taasühendab katkiseid disulfiidsidemeid. Kõik juuksed koosnevad tuhandetest disufiidsidemetest. Kui teostatakse ükskõik mis laadi töötlemist, näiteks keemilist nagu keemiline lokk, värvimine, blondeerimine või keemiline sirgendamine, lõhutakse need sidemed ja juust struktuur nõrgeneb. Nõrgenemist võib põhjustada ka termiline töötlemine nagu näiteks sirgendamine, föönitamine ja lokkide keeramine. Samuti tekivad kahjustused mehhaanilisest töötlemisest nagu tupeerimine ja kammimine. Isegi šampoonid, mis on tugeva leeliselisusega, võivad juukseid nõrgestada.

Kui juukseid töödelda, võib tekkida kaks reaktsiooni:

No.1 Disulfiidsidemed lagunevad ja moodustavad kaks ühe väävligaühendiga vesiniksidet. See reaktsioon toimub siis, kui ühe väävliühendiga vesinikupaar on hapniku molekul. See on ideaalne paar, juuste nõrgestamist ei toimu.

No.2 Ühe väävliühendiga vesinikside ühineb kolme hapniku molekuliga. See loob SO3 ehk sulfaatide rühma. Teise variandi ennetamiseks loodigi Olaplex.

Sulfaatide rühm loob omakorda tsüsteiin-happe. See hape hävitab kõik juukse sees olevad valgud. Olaplexi ülesanne on siduda end üksikute vesiniku-väävli sidemetega kiiremini kui hapnik, ennetades enamikel juhtudest juustes tekkivaid kahjustusi. Nii ennetatatakse kahjustusi keemilise protsessi käigus. Olaplexil on üks JA AINULT ÜKS EESMÄRK! Ta loob nii ioonse kui ka kovalentse “silla” kahe üksiku väävliühendiga vesiniksideme vahele, et moodustada disulfiidsideme. Selle tõttu ei saa Olaplexi tõttu juuksed keemiliselt kahjustada.

Olaplexi ei ole võimalik “juustest välja loputada”. Olaplexi poolt “loodavad sillad” on püsivad kuni katkemiseni. Olaplex on loodud juuste parandamiseks ja hooldamiseks. Olaplex ei muuda juukseid purunematuks edasiste kahjustuste eest. Juuste kuivus on hoopis eraldi problem, mida lahendab ükskõik milline professionaalne niisutust andev toode/hooldus.

Kui juukseid töödeldakse üle, murduvad nad ikkagi. Kui juuste seisukorrale ei anta realistlikku hinnangut, võivad kahjustused siiski tekkida. Olaplex on loodud kasutama kui kindlustuspoliisi. See ei muuda juukseid purunematuks!

Tekst: Pro Beaute lehelt

Need võivad ka meeldida ...

First, be yourself. Females are looking for a guy who are able to shield and supply for them, specifically while they are expectant. While it is possible to make use of the very same sculpt of voice el clarin ocio y relax to talk to a lady face-to-face, males need to understand that online dating takes a very different sculpt of speech. It is advisable to begin by giving neutral emails or generating natural statements to attract girls. If you're having trouble locating women on-line, use a neutral sculpt of tone of voice and not try and pressure a female into getting romantic together with you. Whilst sexual intercourse online dating services may help you meet women in real life, you'll desire to make your internet user profile appearance genuine. Nearly all women use online dating services to find a man who's appealing enough to get their mitts on. Along with doublelist macon building a true account, you should also make certain that the profile is free of charge of advertisements and commercials. By exhibiting your curiosity about gender, you'll become more attractive to ladies on the internet. CougarLife is a good online dating services site for boys and older women. This website has greater than 7 million participants horny local cougars throughout the world, and is a superb useful resource for more aged girls searching for a young gentleman. The internet site also offers numerous types of lookup alternatives. Users can view profiles and images of other cougars, and discover more about them.