Blogi

Miks tulla depilatsiooni?

Depilatsiooni eesmärk on eemaldada nahalt soovimatud karvad. Õigesti teostatud depilatsioon eemaldab karva koos juurega ja nahk jääb ilus ning sile.

Paljud naised valivad raseerimise asemel depilatsiooni, sest kui raseerimise tulemus püsib mõne päeva, siis depilatsiooni tulemus kestab kaks kuni kuus nädalat (sõltuvalt kliendi eripärast ja depileeritavast piirkonnast).

Pärast raseerimist tungivad tugevamate karvade puhul otsad välja juba järgmisel päeval ja saavutatud efekt ongi kadunud. Seepärast peab tulemuse uuesti saavutamiseks taas raseerima, kuid sagedane raseerimine tekitab nahaärritust.

Tehes depilatsiooni regulaarselt, väheneb karvade hulk ja nende tugevus. See on lihtne karvaeemaldusmeetod, mis on kergesti kättesaadav ja soodne. Karvu võib eemaldada kätelt, jalgadelt, seljalt, näolt, kaenaalustest või bikiinipiirkonnast.

Abella ilusalongis teostame depilatsiooni kogu maailmas kõrgelt hinnatud kvaliteetsete Lycon kõvavahadega, millel on päris mitmeid eeliseid võrreldes kuumvahadega.  Kõige olulisemaks ehk võib pidada minimaalset ebamugavust ja valulikkust protseduuri käigus. Tulemus on kauapüsiv ning toodet kasutatakse nahatemperatuuril, mis välistab naha põletamise või ülitundlikkuse tekkimise.

Madala temperatuuriga, ülipainduvad ja õrnad vahad on loodud eesmärgiga pakkuda ka kõige tundlikuma nahaga klientidele võimalikult valutut ja meeldivat depilatsiooni hooldust
eemaldades karva juba nii lühikeselt kui 1mm!

LYCON vahad on loodud parimatest vaikudest, puhtast Austraalia mesilasvahast
ja seotud sensuaalse aroomiteraapiaga ning looduslike taimeõlidega.


Lycon vahad on maailma liidrid kvaliteetvahade seas, mis annavad suurepäraseid tulemusi!

Broneeri endale aeg mugavalt siin :

BRONEERI AEG

Need võivad ka meeldida ...