Blogi

Kevin Murphy filosoofia

KEVIN.MURPHY on Austraaliast pärit juuksehooldus- ning viimistlusvahendite bränd, mis pakub lahendusi ka kõige nõudlikumatele soovidele juuste hooldamisel ning viimistlemisel. 


Brändi tooted lähtuvad nahahoolduse filosoofiast ja annavad kaalutu, tugeva ning kestva hoidvuse. Vitamiinid ja aminohapped parandavad juukse pealispinda, tihendavad juukseid ja vähendavad juukseotste hargnemist. Mango ja murumuru võist saadavad niisutavad hooldusvahendid siluvad ja pehmendavad juuksekarva. Ahvileivapuust, bambusest ja apelsinipuu õitest saadavad ekstraktid lisavad juustesse kaalutut niisutust. Kakaduu ploomist, orhideest ja lootoslillest saadavad antioksüdandid vähendavad juuste katkemist ja parandavad keemiliselt kahjustatud juukseid looduslikul viisil. Toodete kvaliteetne looduslik tooraine on pärit jätkusuutlikest ja taastuvatest allikatest ning komponendid on väga täpselt segatud, need uuendavaks ja parandaks kahjustatud juukseid. 

Kõik KEVIN.MURPHY juuksehooldustooted on sulfaadi- ja parabeenivabad, ei kahjusta loomi ega testi nende peal ning kuulub maailma suurimasse loomakaitse organisatsiooni “PETA”.

Bränd hoolib keskkonnast ja teadvustab ohtlikke kliimamuutuste tõsidust ning panustab sellesse taaskasutatava ja biolaguneva pakendi kasutamisega. Uued pakendid on valmistatud 100% ookeanist kogutud plastikust, mis on ümber töödeldud kauniteks pakenditeks.

Meil on ainult üks Maa. Hooligem sellest üheskoos 🙂

Need võivad ka meeldida ...

There are numerous cost-free online dating sites for men in order to meet escorts within their area. Websites like these let you search local adult hookup a huge number of men and women, article your availability, and make contact with girls close by. You'll also provide much more odds of meeting women who are seeking a far more long term relationship than the usual relaxed fling. The most effective hookup website won't advertise that you're searching for a one-night time stand up. And if you want some thing critical, you'll get the chance to do this by communicating on-line.