Blogi

Kevin Murphy filosoofia

KEVIN.MURPHY on Austraaliast pärit juuksehooldus- ning viimistlusvahendite bränd, mis pakub lahendusi ka kõige nõudlikumatele soovidele juuste hooldamisel ning viimistlemisel. 


Brändi tooted lähtuvad nahahoolduse filosoofiast ja annavad kaalutu, tugeva ning kestva hoidvuse. Vitamiinid ja aminohapped parandavad juukse pealispinda, tihendavad juukseid ja vähendavad juukseotste hargnemist. Mango ja murumuru võist saadavad niisutavad hooldusvahendid siluvad ja pehmendavad juuksekarva. Ahvileivapuust, bambusest ja apelsinipuu õitest saadavad ekstraktid lisavad juustesse kaalutut niisutust. Kakaduu ploomist, orhideest ja lootoslillest saadavad antioksüdandid vähendavad juuste katkemist ja parandavad keemiliselt kahjustatud juukseid looduslikul viisil. Toodete kvaliteetne looduslik tooraine on pärit jätkusuutlikest ja taastuvatest allikatest ning komponendid on väga täpselt segatud, need uuendavaks ja parandaks kahjustatud juukseid. 

Kõik KEVIN.MURPHY juuksehooldustooted on sulfaadi- ja parabeenivabad, ei kahjusta loomi ega testi nende peal ning kuulub maailma suurimasse loomakaitse organisatsiooni “PETA”.

Bränd hoolib keskkonnast ja teadvustab ohtlikke kliimamuutuste tõsidust ning panustab sellesse taaskasutatava ja biolaguneva pakendi kasutamisega. Uued pakendid on valmistatud 100% ookeanist kogutud plastikust, mis on ümber töödeldud kauniteks pakenditeks.

Meil on ainult üks Maa. Hooligem sellest üheskoos 🙂

Need võivad ka meeldida ...