Blogi

Miks me armastame jane iredale kosmeetikat

ABella Ilusalongi kokkupuude jane iredale toodetega on kestnud  juba peaaegu aasta. Tänaseks oleme kõik neisse toodetesse jäägitult armunud, loomulikult on seda ka väga paljud meie kliendid. Meil on siiralt hea meel, et paljud teadlikud naised on väga hästi kursis nahka ohustavate ainete, toodete ja sarjadega. Kahjuks aga mitte kõik, siit tuli ka idee sellest lähemalt rääkida. Lettidel on kahetsusväärselt palju tooteid, mis teevad meie nahale ja organismile väga suurt kahju. Teisalt, nahasõbralike või mineraalsetena reklaamivad end sarjad, kes seda 100% siiski ei ole.

Seega, alustame algusest – Jane`st, kes tõi turule omanimelise mineraalmeigisarja 1994. aastal, olles toona turul esimene, kes pakkus nahka hooldavaid meigitooteid. Meelelahutusäris töötav naine puutus pidevalt kokku modellide ja näitlejatega ning mõistis peagi, et kahjustatud nahk mitte ei sega tööd, vaid mõjub ka laastavalt enesehinnangule. Kõrgelt motiveerituna sündis mineraalmeigisari, mis lisaks naha korrigeerimisele on sellele kasulik. Sari on müügil kõikjal Ameerika ühendriikides  ja lisaks rohkem kui 40-s riigis üle maailma.

jane iredale on ideaalne sari koduseks kasutamiseks, samas kasutavad seda profijumestajad (teiste hulgas Lana Vallo ja Mari Ojasaar). Paljud  tooted on saanud  Rahvusvahelise Nahavähi Organisatsiooni, Leaping Bunny ja ECOCERT tunnustuse. jane iredale on enim auhinnatud mineraalmeigisari maailmas.  Tooteid soovitavad plastikakirurgid, nahaarstid ja muidugi kosmeetikud.

Aga mis siis ikkagi teeb jane iredale tooted eriliseks?

Kõigis toodetes kasutakse võimalikest ainult parimaid koostisosi, kus rõhk on maksimaalsetel tulemustel –  katvusel, hooldusel ja päikesekaitsel. Tootedes kasutatavad mineraalid koosnevad konsentreeritud pigmentidest, mistõttu on juba väikesel kogusel suurepäraselt katvad .  jane iredale jumestuspõhjad on võimelised suurepäraselt katma isegi tatoveeringuid!

Mineraalid moodustavad nahale kaitsva kihi, mis blokeerib välispidiseid keskkonna saastet. Samas ei ummista see kiht poore, vastupidi, mineraalidel on põletiku ja mikroobide vastane tõrje. Suurepärane abimees anke puhul! Õlisid sisaldavad tooted ainult hädavajaliku koguse, neid kasutatakse reeglina kreemijates toodetes (peitekreem, huulepulk jne).

Päikesekaitset sisaldava mineraalmeigina on jane iredale ainuke sari, millega põhimõtteliselt soovitaksid nahaeksperdid ka randa minna, kartmata mingisuguseid lisareaktseiooni, mida päikesekiirgusega koosmõjus tavakosmeetiliste ainetega võib tekkida. Kõige suurema erinevusena tavapäraste päikesekaitsjatega võib välja tuua fakti, et tavapärane UV kaitsega aine imendub naha sisse ja tõrjub seal kahjulikke kiirgusi (toimub keemiline kaitse). jane iredale tooted kaitsevad meie nahka kiirguste eest moodustades kaitsva kihi naha pinnale ja peegeldudes sealt tagasi (toimub füüsiline kaitse).

Meigisõpradele!

Jumestuspõhjasid saab iseloomustada kui  4 toodet ühes:   jumestuspõhi, puuder, peitekreem, päikesekaitse. jane iredale toodetesse pole massi suurendamiseks lisatud kõikvõimalikke lisaineid, iga gramm toodet ongi see, mida lubatakse. Nüüd tähelepanu kõik!  100% mineraalne kosmeetika ei tohiks kindlasti sisaldada:

  • Talki (ummistab poore)
  • vismut-oksükloriidi, Bismuth Oxychloride (tunneb ära sellest, et reeglina seda sisaldavad tooted jäävad nahale särama, ajab naha sügelema)
  • Ferric Ferrocyanide (mürgine komponent)
  • Nailon
  • Mineraalõli (mineral oil, paraffin, petroleum, petrolatum, paraffinum liquidum – nafta baasil saadud sünteetiline õli, mis ummistab poore, tekitab nahale kilekoti efekti ja ajab naha niiskustasakaalu sassi)

Kahjulikke ained kasutatakse ka mineraalsetest sarjades seetõttu, et mahtu suurendada või vahetatakse parim mineraal alternatiivse vastu välja. Tulemiseks küll mõnevõrra odavam toode, kuid kindlasti mitte see,  mida ootate.  …. niiet vaadake kõik oma purgid hoolega üle!

Kõik eelmainitu on põhjus, mis kasutame jumestamises just seda sarja ja soovitame klientidel ka kodus kasutada. Kõikide lisaküsimuste tekkides oleme suurima hea meelega nõus aitama!

Need võivad ka meeldida ...