Klassikaline üldmassaaz

Klassikaline üldmassaaž aitab vabaneda lihaspingetest, parandab verevarustust ja lümfiringet ning annab ka lihtsalt hea lõõgastava enesetunde. Massaaž sobib pea, selja-, kaela jm valude leevendamiseks. Massaažile ei tohiks tulla palavikuga, tugevate allergiarekatsioonide ning muude põletikuliste nahaprobleemide puhul.

60 min40€

Osaline massaaz

Klassikalise osalise massaažiga keskendutakse mingile konkreetsele probleemsele piirkonnale/piirkondadele, et sealseid lihas- või liigesprobleeme diagnoosida ja lahendada.

45 min30€

Rasedate massaaz

Rasedate massaaž aitab leevendada tulevase ema rasedusperioodiga kaasnevaid kehakaalu tõusust ning luustiku anatoomilis-füsioloogilistest muutustest tingitud lihaspingeid ja aitab emotsionaalset tasakaalu säilitada, et organism kohaneks paremini pidevalt muutuva olukorraga. Massaaži tehakse alates 5 raseduskuust mugavas küliliasendis, enne seda aga nagu tavalist klassikalist massaži juhul, kui kliendil on mugav olla kõhuliasendis.

45 min25€
60 min35€

Tselluliidi massaaz

Tselluliidimassaaži eesmärk on naha ja nahaaluse sidekoe ainevahetuse ergutamine ja seeläbi tselluliidi vähendamine. Massaaźiprotseduuri teostatakse jalgadele ja tuharatele. Esmalt nahapinda kooritakse aktiveerivate koorimiskremidega, seejärel tehakse spetsiaalsete massaaživõtete ning vajadusel abivahenditega (kare kinnas, kupud, hari) tugev lümfisuunda järgiv massaaž. Toimeainetena kasutatakse tselluliidivastaseid aktiivaineid sisaldavaid kuumaefektiga kreeme.

60 min40€

Aroomimassaaz

Aroomimassaaź on leebe, lõõgastav, nahka sügavalt niisutav massaažiprotseduur, mis aitab tugeva väsimuse, stressi ja depressiooni korral. Vastavalt kliendi soovile ja meeleolule segab massöör naturaalse baasõli ning looduslike aroomõlidega sobiva teraapilise toimega massaažiõli. Kui õli lõhn ei jää klienti häirima, siis õli maha pesta pole 8 tunni vältel soovitav

60 min35€

Kinesioteipimine

5-10€