ITELLA Smartpost pakiautomaat

TASUTA ostes vähemalt 149€ eest, tavahind 4€ Leia üles lähim ITELLA pakiautomaat! Kohaletoimetamine 3 tööpäeva jooksul ostu sooritamisest (va pikema tarneajaga tooted). Kui pakk on kohal, tuleb Sulle SMS, mis sisaldab turvakoodi pakiautomaadi avamiseks. Hoia pakend ja kood alles, sest seda võib Sul hiljem tarvis minna, juhul kui peaksid soovima midagi meile tagasi saata.

ITELLA kulleri teenus

Kiireim ja mugavaim viis ostu kättesaamiseks, TASUTA ostes vähemalt 149€ eest, tavahind al. 7€ Muretu teenus tõelist mugavust hindavale inimesele. Kuller toob Sulle kauba koju, kontorisse või sõbranna juurde kätte. Sa ei pea mitte kuhugile ise minema, ega õiget kohta kättesaamiseks otsima. Kuller võtab Sinuga ise ühendust telefoni teel, et kokku leppida Sulle sobiv aeg ja koht paki üleandmiseks.

Tulen ise järele

Kiireim viis ostu kättesaamiseks, TASUTA alati. Meie salong asub Pepleri 32, Tartu. Oleme avatud E-R 10.00-19.00. Enne kaubale järele tulemist oota meie teavitust, et kaup on Sinu jaoks komplekteeritud. Kui Sul on kiire, siis võta meiega ühendust salong@abellailusalong.ee .ee või 740 3004

Kauba tagastamise/vahetamise reeglid

Kliendil on õigus põhjust esitamata lepingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest (kauba SmartPOSTi pakiautomaadist v.a toote puuduste ilmnemisel).

Kauba tagastamiseks peab klient täitma tagastamise avalduse ning edastama selle koos kaubaga pakiautomaati.

Avalduse fail või küsi: info@abellailusalong.ee Klient on kohustatud taganemisõiguse kasutamisel tagastama kauba müüjale hiljemalt 14 päeva jooksul arvates taganemisavalduse esitamisest. Klient võib kasutada lepingust taganemise õigust, kui kaup on kasutamata ja rikkumata.

Tagastatav toode peal olema uueväärne. Soovitame kliendil kõik kaubad, mida ta soovib tagastada, kohale toimetada ühe korraga. Tagastamisega seotud otsesed kulud kannab klient. Kaubad tuleb tagastada originaalpakendis.

Tagastus aktsepteeritakse ainult koos täidetud taganemisavaldusega. Juhul, kui klient on tehingust taganenud, tagastab müüja kliendile ostusumma koos viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul taganemisavalduse jõudmisest müüjale. Tagasimakse tehakse samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti. Juhul, kui klient on tagastatavat kaupa rikkunud või kahjustanud tahtlikult või hooletuse tõttu, on müüjal õigus keelduda kauba tagasi võtmisest või nõuda tekitatud kahju hüvitamist.

Kauba tagastamine pakiautomaadiga või kulleriga

ITELLA pakiautomaati, siis pane tagastatavad tooted karpi/kotti, vii pakiautomaati tagasi ja kasuta sama uksekoodi

Kulleriga, siis saada meile kiri info@abellailusalong.ee ning teata oma tellimuse number ja info selle kohta, millal ja kuhu kuller tagastatavatele asjadele järele tuleb

Kui Sul tekib küsimusi või on murekohti, siis võta julgelt meiega ühendust, püüame Sind aidata igal võimalikul moel. Kirjuta meile info@abellailusalong.ee.