UUS! Renophase Renewlight Tranexamique Concentrate 2%

75.00

3 makset 25€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Järelmaks alates 2.44€ / kuu, 0€ lepingutasu. Modena

Ärikliendi järelmaks alates 2.44€ / kuu, 0€ lepingutasu. Modena

Nahka heledamaks muutva toimega kontsentraat aitab taastada naha normaalse pigmentatsiooni tootmise ja vähendada juba tekkinud tumedaid laike nahal, pidades seejuures silmas kõiki seda mõjutada võivaid tegureid ja aspekte. Aitab märgatavalt ühtlustada fotovananenud naha jumet ja on ulatuslik naha uuendaja.

Kirjeldus

Tumedad ja sügavad laigud ei ole põhjustatud ainult UV-kiirgusest, vaid olulist rolli mängivad ka hormoonid, pärilikud tegurid, teatud ravimite ja põletike poolt põhjustatud häired organismis. Nahka heledamaks muutva toimega kontsentraat aitab taastada naha normaalse pigmentatsiooni tootmise ja vähendada juba tekkinud tumedaid laike nahal, pidades seejuures silmas kõiki seda mõjutada võivaid tegureid ja aspekte. Aitab märgatavalt ühtlustada fotovananenud naha jumet ja on ulatuslik naha uuendaja.

Sobib: Melasma ja ravile allumatud tumedad laigud, jõuliselt uuendab ja parandab fotovananenud nahka. Sobib kõikidele nahatüüpidele.    

Kogus: 20 ml       

 

KOOSTISOSAD: Traneksaamhape 2%, KLOTHO valk, retinool, linoleenhape.

 

KASUTAMINE:

Kandke Renewlight Tranexamique kas tumedale plekile või fotovananemise ilmingute puhul üle kogu näo õhtuti. Soovitav lisaks kanda peale ja kasutada koos Renewpeel Creme 10. Ravikuuri pikkus keskmiselt 3 kuud.