Renophase Skinbiotic Fluide 50ml

75.00

3 makset 25€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Järelmaks alates 2.44€ / kuu, 0€ lepingutasu. Modena

Ärikliendi järelmaks alates 2.44€ / kuu, 0€ lepingutasu. Modena

Ärritunud naha rahustaja probiotikumide abil. Põletikuvastane niisutaja.

Kirjeldus

Tundliku/ärritunud naha reaktsioonid on tugevalt esiletungivad, sest nahk ei suuda end piisavalt kaitsta. Selleks, et tugevdada loomulikku kaitsevõimet ja suurendab vastupanuvõimet välisele stressile, on Laboratoires Renophase loonud Skinbiotic kreemi. Siidise tekstuuriga kreem sisaldab väga konsentreeritud probiotikume, mis aitavad tugevasti vähendada ärritust/tundlikust nahal (ekseem, kuperoosa, rosaatsea), taastada õrna naha tasakaalu, tõstes selle loomulikku kaitsevõimet ja vastupidavust keskkonna tingimustele, andes mugava niisutatuse.

Sobib:  Õrn, väga tundlik, ärritunud nahk. Kõikidele nahatüüpidele.

Kogus: 50 ml        

Koostisosad: Detsüüloletaat (niisutus), jojoba seemneõli (vigastuste paranemine), saialilleõli (põletikuvastane), piima valk (rahustab), hüaluroonhape eelkäija, oligopeptiidid, riisiklii õli.

Kasutamine: Kasutada peale puhastusaine kasutamist näole hommikul ja õhtul. Kuiva naha puhul kanna veel peale toitvat kreemi (Creme L). Kasutadades iga päev Skinbiotic kreem, väheneb järk-järgult naha tundlikkust ja ärritust, tõstes selle loomulikku kaitsevõimet.