Allahindlus!

OLAPLEX Hair Repair Treatment Kit

70.00

3 makset 23.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Järelmaks alates 2.28€ / kuu, 0€ lepingutasu. Modena

Ärikliendi järelmaks alates 2.28€ / kuu, 0€ lepingutasu. Modena

Olaplex N°0 Intensive Bond Builder  on salongi hooldusest inspireeritud Olaplexi toimeainet sisaldav koduhooldus, mis parandab, tugevdab ning kaitseb juukses olevaid disulfiidsidemeid. Kasutage N°0 esimese sammuna kaheosalises süsteemis N°3 Hair Perfectoriga. Tulemuseks 68% rohkem parandatud ja 3x tugevamad juuksed kui seda kasutatakse kaheosalise süsteemina ainult ühel kasutuskorral. Üks pudel sisaldab 4-6 kasutuskorda sõltuvalt juuste pikkusest ja paksusest.

OLAPLEX No.3 Hair Perfector on parim toode koduseks juuksehoolduseks. See ei ole palsam ega mask, see on ainulaadne juukseid taastav vahend. Lihtsustatult öeldes teeb see toode juuksed tugevaks, taastab katkised ja nõrgenenud juuksesidemed ning annab juustele tagasi nende naturaalse terveks olemise. Kasuta OLAPLEX tooteid kõikides juukseid töötlevates protseduurides ja saa omale terved, tugevad ja pikad juuksed.

 

OLAPLEX Bond Building molekuli sisaldav šampoon, mis taastab ja tugevdab juukseid seespidiselt, aitab säilitada vajalikku niiskuse taset juustes, lisab juustele läiget ning muudab need kergesti käsitletavaks. Sobib kõikidele juuksetüüpidele.

Olaplex Bond Maintenance j uukseid sügavuti taastav, parandav ja niisutav palsam. Kõrvaldab juustesse tekkinud kahjustused, vähendab kahusust, silub ning lisab juurde läiget. Sobib kõikidele juuksetüüpidele.

 

 

Sobilik ja kasulik kõigile juuksetüüpidele. 
– Parabeenivaba
– Sulfaadivaba
– Ftalaadivaba
– Julmustevaba
– Vegan

Laost otsas

Kirjeldus

Olaplex Hair Repair Treatment Kit komplekt sisaldab

 

Olaplex No0 Intensive Bond Builder 155ml

Olaplex No3 Hair Perfector 100 ml

Olaplex No4 Bond Maintenance Shampoo 100 ml

Olaplex No5 Bond Maitenance Conditioner 100 ml