LOVE IS IN THE HAIR . Kingituseks YOUNG.AGAIN õli väärtuses 32 eurot!!!

48.00

Komplektis on  kahjustatud ja vananevatele juustele loodud 250 ml  šampoon ja palsam . KINGITUSEKS kaasas  YOUNG.AGAIN kaalutu juustessejäetav õli väärtuses 32 .-

 

KEVIN.MURPHY REJUVENATE sari aitab taastada vananevate, kahjustatud juuste volüümi ja liikuvuse ahvileivapuu-, käokulla-, lootusõie- ja orhideeekstraktide segu abil, mida toetab eeterlike õlide ja aminohapete toitev kompleks.
Meie REJUVENATE sarja osadena on YOUNG. AGAIN.WASH, RINSE ja MASQUE koos kasutatuna hädavajalikud, et võidelda kahjustatud juustega. Hormonaalsed muutused, elustiili muutused – juuste seisundit võivad kahjulikult mõjuta väga mitmed muudatused… Parim viis edumaa saavutamiseks vananemise ees on varajane alustamine! REJUVENATE sari toidab ja turgutab juukseid, võideldes samas hetkekahjustustega ning aidates ennetada tulevasi kahjustusi.

Parim igapäevane mõnu kahjustatud ja vananevatele juustele – YOUNG.AGAIN on kaalutu juustessejäetav juukseõli meie REJUVENATE sarjast. Intensiivselt toitev hoolitsusõli sisaldab käokulda, mis aitab võidelda oksüdatsiooni ja seeläbi vananemisprotsessi vastu ning toidab ja hooldab juukseid sügavuti, jättes juuksed pehmeks, siledaks ja läikivamaks. Kasutage igapäevaselt, võitlemaks kuivade, kahjustatud ja habraste juuste vastu ning kaitsmaks juukseid keskkonnastressorite ja kuumakahjustuste eest.

Laost otsas

Kirjeldus

TAASTAV JA PEHMENDAV ŠAMPOON

Taastav šampoon, mis sisaldab 20 aminohapet. Lootoslillelt ja orhideelt saadavad vananemisvastased ekstraktid aitavad taastada kuivade ja habraste juuste nooruslikku läiget ja sära.

OMADUSED & EELISED:

 • Antioksüdantiderikas segu aitab juukseid taastada ja turgutada
 • Tuntud noorendavad koostisained aitavad taastada nooruslikuma ilme
 • Annab juustele sära ja läiget
 • Sobib ideaalselt kuivadele, kahjustatud ja habrastele juustele
 • Sulfaadi-, parabeeni- ja julmustevaba

TAASTAV JA PEHMENDAV PALSAM

Toida kuivi, hapraid või kahjustatud juukseid ja taasta nende nooruslik läige. 20 aminohapet, bambus ja lootoslille ekstraktid tugevdavad, samal ajal kui ahvileivapuu ja mango seemneõlid siluvad säbrulisi juukseid.

OMADUSED & EELISED:

 • Antioksüdantiderikas segu aitab juukseid taastada ja turgutada
 • Niisutab juukseid ja aitab juukseid pehmendada
 • Hästituntud noorendavad koostisained aitavad taastada nooruslikuma välimuse
 • Annab juustele sära ja läiget
 • Sobib ideaalselt kuivadele, kahjustatud ja habrastele juustele
 • Sulfaadi-, parabeeni- ja julmustevaba

KÄOKULDA SISALDAV JUUKSEÕLI

YOUNG.AGAIN on kaalutu juustesse jäetav juukseõli, millesse on segatud käokulda, et võidelda oksüdatsiooni ja vananemise protsesside vastu. Oksüdatsiooniprotsessi algatajateks on  sirgendajad, föönid ja värvimine. See protsess kahjustab juukseraku struktuuri ning lagundab juukseid. Käokulla, takjaõli ja viinamarjaseemne ekstraktid võitlevad püsivate kahjustuste vastu ja peatavad nende leviku, lisades juustesse toitaineid ja antioksüdante. Tulemuseks on toitaineterikkad, hooldatud, kaalutud juuksed, mis tunnevad YOUNG.AGAIN mõju.

 

INSTAGRAM