Tooted

Tooted mida kasutame ja müüme

KEVIN. MURPHY tooted

- ei sisalda parabeene

- ei sisalda sulfaate

- on loomkatsete vabad

- tootmisel ollakse keskkonnasõbralikud

- ammoniaagivabad

- ppD vabad


KEVIN.MURPHY on Austraaliast pärit juuksehooldus- ning viimistlusvahendite bränd, mis pakub lahendusi ka kõige nõudlikumatele soovidele juuste hooldamisel ning viimistlemisel. KEVIN.MURPHY tooted lähtuvad nahahoolduse filosoofiast ja annavad kaalutu, tugeva ning kestva hoidvuse. Vitamiinid ja aminohapped parandavad juukse pealispinda, tihendavad juukseid ja vähendavad juukseotste hargnemist. Mango ja murumuru võist saadavad niisutavad hooldusvahendid siluvad ja pehmendavad juuksekarva. Ahvileivapuust, bambusest ja apelsinipuu õitest saadavad ekstraktid lisavad juustesse kaalutut niisutust. Kakaduu ploomist, orhideest ja lootoslillest saadavad antioksüdandid vähendavad juuste katkemist ja parandavad keemiliselt kahjustatud juukseid looduslikul viisil. KEVIN.MURPHY sarja toodete komponendid on väga täpselt segatud ning need uuendavad ja parandavad kahjustatud juukseid. KEVIN.MURPHY sari hoolib keskkonnast ja teadvustab ohtlikke kliimamuutuste tõsidust. Me panustame sellesse taaskasutatava ja biolaguneva pakendi kasutamisega. KEVIN.MURPHY toodete kvaliteetne looduslik tooraine on pärit jätkusuutlikest ja taastuvatest allikatest.

COLOR.ME on ammoniaagivaba mee baasil juuksevärv sheavõi ja granaatõunaga, mis on võimalikult looduslik, kuid samas vastab ka püsivärvi nõuetele.Sisaldab rohkelt looduslikke hooldavaid koostisaineid, katab juuksed toon-toonis ning toonib need ka tumedamaks.

- Katab hallid juuksed

- Tõstvate omadustega värvid

- Moodsad tooni

- Eelpigmentatsioon ja vastupidine pigmentatsioon

- Värviparandused ja pastelsed toonid

COLOR.ME on õrn juuste ja peanaha suhtes, kuna selle unikaalne koostis sisaldab loetud arvu molekule, millel on nahasõbralik toime tänu oma molekuli paarisgarantiile.

Ammoniaagivaba

COLOR.ME värvil on looduslik ning meeldiv aroom kibuvitsamarja lõhnaga. Ei klient ega juuksur hinga sisse ammoniaagi aurusid ning seetõttu ei ole COLOR.ME nii kahjulik. See on peamine läikivate juuste ja värvi kauakestva tulemuse põhjus.

ppD-vaba

Juuste värvimise ajal tekkivate paljude peanaha ärrituste ja allergiliste reaktsioonide põhjuseks on parafenüülenediamiin (ParaPhenylenDiamine – PPD). COLOR.ME ei sisalda üldse PPD-d ning muudab ärrituste ja allergiliste reaktsioonide tekkeohtu minimaalseks.

Loe ka meie blogi postitus siit

jane iredale tooted:

- sisaldavad päikesekaitset

- on ohutus-, allergeenide-, kliiniliselt- ja dermatoloogiliselt testitud

- lasevad nahal hingata ja funktsioneerida normaalselt

- ei määri, valgu laiali ega kulu maha

- ei sisalda parabeene a fenoksietanoolide

- loomkatsete vabad

- sobivad veganitele

Jane Iredale lugu

Karjäär meelelahutusäris inspireeris teda looma nahale kasulikku meigisarja. Ta puutus pidevalt kokku näitlejate ja modellidega, kes võitlesid erinevate meigitoodete poolt põhjustatud nahaprobleemidega. Tänu koostöökogemusele naistega, kelle karjäär sõltus ilusast tervest nahast, hakkas ta mõistma, kuidas kahjustunud nahk mitte ainult ei sega tööd, vaid mõjub laastavalt ka enesehinnangule.

Jane on alati pidanud jumestust naise heaolutunde oluliseks osaks ja ta tahtis, et see tunne oleks kergesti saavutatav. Sellel põhjusel on tema mineraalmeigipõhjad multifunktsionaalsed, täites samal ajal meigipõhja, puudri, peitekreemi ja päikesekaitse ülesannet. Jane eesmärk on luua tooteid, mis näevad head välja, mida on nauditav kasutada ja mis on nahale kasulikud. Lisaks peab olema neid mugav peale kanda, et võimalikult vähese ajaga saaks esile tuua kõige kaunim pool endast.

Meigisarjal on olnud rahvusvaheline menu. jane iredale tooteid müüakse kõikjal Ameerika Ühendriikides ja rohkem kui neljakümnes riigis üle maailma.

Jane sõnum jõuab nii paljude naisteni tänu tema tõekspidamisele, et meigikunst ei seisne näo kohandamises viimaste moetrendide järgi, vaid inimese enda loomuliku ilu rõhutamises ja seeläbi tema sisemise sära mõjule pääsemises.

Loe ka meie blogi postitust siit

 


Germaine De Capuccini 

52 aastat kogemust!

Ilu teenistuses
Germaine de Capuccini  on pühendud  ilule ja naise vajadustele,   kes on usaldanud end  kosmeetiku kätesse,  juhendades  naisi  kui  erilisi, unikaalseid ja kordumatuid.

Väärtused
Professionalism, kvaliteet, innovatsioon  ja integreeritus  on väärtused, mis teevad Germaine de  Capuccini´st  firma,  mis on   jäänud muutumatuks juba pool sajandit.

Tõeline innovatsioon

Erinevalt  paljudest  kosmeetikatootjatest, tegeleb  Germaine de Capuccini  uuringute ja arendusega, tootmise ja distributsiooniga  ühe katuse all. See on  professionaalne meeskond teadlastest, arstidest, dermatoloogidest, kes töötavad pidevalt uusimate aktiivainetega ja  arendatud tehnoloogiaga, et luua kõige edukamad koostisvalemid.

Loodud  52 aastat tagasi, toob ettevõte  turule uusi kaasaegseid tooteid, mis tagavad tulemuslikkuse.
2014.a. tuli turule   34 uut toodet  koos 50 erineva ostuga kaasneva  kingitusega, mis võimaldab meie salongidel ja spaadel pakkuda klientidele ostu korral lisaväärtust. Uusim lanšeering  oli epidermise kasvufaktor EGF, mille kontsentratsioon ületab  turul seni pakutavate   sarnaste preparaatide kontsentratsiooni.  See fakt on rõõmustanud ilusalonge ja  nende kliente, kes  soovivad, et revolutsiooniline mitteinvasiivne hooldus tõesti toimiks!  2016.a. sügisel  lanšeeriti esimene professionaalne hooldus Tx SRNS Global Anti-Age ON , mille  huviorbiidis on epigeneetika valdkond. Globaalne vananemisprotsesside  pidurdamine  on olnud läbi aegade paljude naiste  jaoks päevakorral.

 

 


Kasutame CNC cosmetics aparatuuri

Tutvu aparaadihooldustega siin