Massaaž

Klassikaline üldmassaaž

Klassikaline üldmassaaž aitab vabaneda lihaspingetest, parandab verevarustust ja lümfiringet ning annab ka lihtsalt hea lõõgastava enesetunde. Massaaž sobib pea, selja-, kaela jm valude leevendamiseks. Massaažile ei tohiks tulla palavikuga, tugevate allergiarekatsioonide ning muude põletikuliste nahaprobleemide puhul.

60 min 30 EUR
90 min 40 EUR
120 min 50 EUR

Osaline massaaž

Klassikalise osalise massaažiga keskendutakse mingile konkreetsele probleemsele piirkonnale/piirkondadele, et sealseid lihas- või liigesprobleeme diagnoosida ja lahendada.

30 min 18 EUR
45 min 25 EUR
60 min 30 EUR

Rasedate massaaž

Rasedate massaaž aitab leevendada tulevase ema rasedusperioodiga kaasnevaid kehakaalu tõusust ning luustiku anatoomilis-füsioloogilistest muutustest tingitud lihaspingeid ja aitab emotsionaalset tasakaalu säilitada, et organism kohaneks paremini pidevalt muutuva olukorraga. Massaaži tehakse alates 5 raseduskuust mugavas küliliasendis, enne seda aga nagu tavalist klassikalist massaži juhul, kui kliendil on mugav olla kõhuliasendis.

   
45 min 20 EUR
60 min 25 EUR

Spordimassaaž

Spordimassaaž on tõhus tugev lihasmassaaž, mille käigus massöör kasutab lihasvenitusi ning aktiivharjutusi, et jõuda efektiivsema tulemuseni. Spordimassaaž on sobiv nii treeningu järgselt lihaskonna taastumiseks kui ka enne treeningut lihastoonuse tõstmiseks. Spordimassaaž aitab taastuda lihaste ning liigeste vigastustest, lahendada kiirelt ja tõhusalt enimlevinud alaselja-, õla-, kaela- , puusa- ning küünarliigese valude põhjusi ja tagajärgi.

60 min 35 EUR
90 min 45 EUR

 

Meemassaaž (võimalik kombineerida kuppudega!)

Meemassaaźi puhul on toimeaineks naturaalne mesi. Mesi kantakse nahale kergete patsutavate liigutustega. Protseduuri käigus eemalduvad nahast jääkained, naha pinnalt surnud naharakud, naha paraneb vere- ja ainevahetus. Meemassaaž võib olla veidi valulik ning ei sobi inimestele, kellel on õrn ja tundlik nahk, kuperoosa (nahaalused väljapaistvad verekapillaarid), veenilaiendid või meeallergia.

45 min 25 EUR
5 korda 100 EUR

Tselluliidimassaaž

Tselluliidimassaaži eesmärk on naha ja nahaaluse sidekoe ainevahetuse ergutamine ja seeläbi tselluliidi vähendamine. Massaaźiprotseduuri teostatakse jalgadele ja tuharatele. Esmalt nahapinda kooritakse aktiveerivate koorimiskremidega, seejärel tehakse spetsiaalsete massaaživõtete ning vajadusel abivahenditega (kare kinnas, kupud, hari) tugev lümfisuunda järgiv massaaž. Toimeainetena kasutatakse tselluliidivastaseid aktiivaineid sisaldavaid kuumaefektiga kreeme.

60 min  35 UER 

Aroomimassaaź

Aroomimassaaź on leebe, lõõgastav, nahka sügavalt niisutav massaažiprotseduur, mis aitab tugeva väsimuse, stressi ja depressiooni korral. Vastavalt kliendi soovile ja meeleolule segab massöör naturaalse baasõli ning looduslike aroomõlidega sobiva teraapilise toimega massaažiõli. Kui õli lõhn ei jää klienti häirima, siis õli maha pesta pole 8 tunni vältel soovitav.

60 min  30 UER


Kinesioteipimine

 

   5-10 EUR