Milline maniküür sobib sinule ja millist teenust valida?

Mis vahe on maniküüril, geellakil, biogeelil, tavageelil? Mis mulle kõige paremini sobiks? Selliseid küsimusi kuuleme väga tihti. Seega, on viimane aeg sellest kirjutada.

Üritame võimalikult selgelt seletada vahet erinevatel käte hoolistustel.

Maniküür – maniküür teostatakse reeglina naturaalsetele küüntele (seda eelkõige seetõttu, et geeli või geellakki kandval kliendil vohavad küünenahad oluliselt vähem). Maniküüris on rõhk küünenahkadel ja käenahal. Sõltuvalt salongist või teenindajast on maniküüri etapid järgmised:

-        Naturaalküüne kujundamine

-        Küünenahkade pehmendamine (kas vahendiga, veega või mõlemaga)

-        Küünenahkade lõikamine

-        Õlitamine, kreemitamine, massaaž

-        Küünte lakkimine

Sobib kõigile, kes soovivad endale ilusa välimusega käsi! Ajakulu umbes 1 tund, kuid lakkimisel tavalakiga peab arvestama laki kuivatamise lisaajaga.

Geellakk – nimetatakse ka püsilakk, või ka Gelish. Meie nimetame seda geellakiks, vale nimetust ei ole, kuid kliendile tahame rõhutada, et süsteem on sama, tooted võivad lihtsalt erineda.  Geellakk annab oma küünele minimaalse lisatugevuse, seega peab keskmine geellaki klient leppima suheliselt lühikeste küüntega. Tegemist on  küünevaldkonnas kõige uuema teenusega, mida väga soovitame! Moes on eelkõige hoolitsetud käed/küüned, loomulikkus ja naturaalsus.  Hoolduste vahe 2-3 nädalat. Ajakulu kuni 1 tund.

Biogeel (nimetatakse ka biosoft, bio sculping jne) on olemuselt vahepealne teenus geelküünele ja geellakile. Biogeeli näol on tegemist geeliga, mis on tavageelist elastsem, kantakse õhukese kihina ja jääb väga loomulik.  Reeglina eeldab pigem lühemat küünt (pikkus sõltub väga palju oma küüne tugevusest). Sobib inimesele, kes soovib, et küüned oleksid  eelkõige  hoolitsetud. Hoolduste vahe keskmiselt 3 nädalat. Ajakulu umbes 1 tund.

Geelküüned – ilmselt ei nõua väga palju tutvustamist, kuna tegemist on suhteliselt vana teenusega. Geeli näol on tegemist materjaliga, millega on võimalik naturaalset küünt pikendada ja tugevdada.  Sobivad reeglina kõikidele küünetüüpidele. Soovitame inimestele, kes soovivad, et küüned kestaksid kaunid 3 nädalat ja kauem. Samuti neile, kes soovivad väga edevaid või pikemaid küüsi. Samas, soovime rõhutada asjaolu, et säästame oma küünt kui pikendatud küüne osa ei ületa 50% naturaalsest küüneplaadist! Hoolduste vahe rohkem kui 3 nädalat. Ajakulu alates 1,5 tundi.

Soovitame kliendile teenust, mis teeks tema elu eelkõige mugavamaks. Küsige julgelt nõu oma küünetehnikult, kuid loodame, et olete nüüd ka ise pisut targemad!