Koguperemess "ILU2014" 10-11. mail Tartu Näitustes

ABella Ilusalong osaleb Tartu Näitustes Ilumessil kolmandat aastat. Meil on olnud au ja rõõm olla nende aastate jooksul ka  messi ja võistluste korralduse telgipoolel, seega nähes kui suur vaev ja energia kulub ühe messi või võistluse korraldusele leidsime, et võiksime sellest kirjutada. Messist ja messil toimuvatest võistlustest ei tasu kindlasti eemal hoida, vastupidi, see et meile kõike seda korraldatakse on pigem au, patt oleks seda kõike mitte vastu võtta.

Miks messile tulla?

Sellel aastal on „ILU 2014“ suunitlust muudetud perekesksemaks, mis on ka igati loogiline, sest tegemist on emadapäeva paiku toimuva üritusega. Sellel aastal peaks messilt leidma endale meelepärase tegevuse igast vanusest ja soost messikülastaja. Rõhk on elu kvaliteedil, tervislikel eluviisidel, loodustoodetel, kodumaisel toodangul, aktiivsel eluviisil jne. Kõige selle juures ei jää kaduma ilumessidele tüüpilised valdkonnad kõikvõimalike ilu- ja disainitoodetega nii  tavainimesele kui ka professionaalile.

Kindlasti leiab iga külastaja sealt midagi uut ja põnevat, hea hinnaga või elamust pakkuvat, kavas on mitu toredat esinemest ja moeshowd, toimuvad erinevad õpitoad jne. Võistlusalal toimuvad mõlemal päeval võistlused erinevatele iluteenindajatele, mida on kindlasti põnev jälgida. Meilt kui võistlejatelt on mitmeid kordi küsitud, miks me võistleme. Osalemine võistlustel annab professionaalile oluliselt laiema pildi oma tööst ja kvaliteedist, see on suurepärane kogemus ülitoredas seltskonnas. Preemiaks on muidugi see, kui sinu töökohta kaunistab võidetud karikas, medal või diplom. 

Sellel aastal on päevajuhiks särtsakas stilist Ženja Fokin ning emadepäeval annab kontserdi paljude südameid võitnud ansambel Curly Strings! Seega, kel nädavahetuseks plaanid tegemata soovitame soojalt ja ärge unustada ka meie boksi külastada! Saate tutvuda toredate inimeste ja suurepäraste toodetega, osaleda loosimistes jne.

Kaunist kevade jätku kõigile ja kohtumiseni Tartu näitustes messil „ILU2014“ 10-11.mai.

www.ilumessid.ee

You must install Adobe Flash to view this content.