Head emotsioonid messilt ILU 2014

Rõõmusõnumeid on alati meeldiv edastada! Viibisime kollektiiviga möödunud nädalavahetusel Koguperemessil ILU 2014 ja saime tõeliselt mõnusa kogemuse osaliseks. Tegemist oli algusest lõpuni väga läbimõeldud üritusega, kus koguaeg toimus midagi põnevat, vaja oli vaid õigel ajal õiges kohas olla. Meie boksi külastas meie suureks rõõmuks väga suur inimeste hulk, loodame siiralt, et lahkuti hea emotsiooniga.  

Interjööriga oli sellel aastal väga palju vaeva nähtud, loodi tõeliselt muinasjutuline keskkond. Kiidusõnad Piigade Poeagentuurile, kellest said ka meie väga head sõbrad ja kaasaelajad.

Päevajuhiks oli  Ženja Fokin, kes tekitas mõnusat elevust terveks päevaks. Emadepäeva kontserdina oli laval ansambel Curly Strings, kes oli kui kirss niigi maitsva tordi peal.

Võistlusplatsil õnnestus meil saavutada kaks III kohta ja suisa üks esimene koht.  Ilona suur pühendumus ja pidev harjutamine tasus lõpuks ometi ära. Palju õnne ja edu talle edaspidiseks!

Eraldi sooviksime tänada Tartu Näituseid ja suured kiidusõnad saadame teele Betti Murdvee`le ja Annika Pettai`le, kes said meie arvates suurepäraselt hakkama. Loodame kohtuda teiega ka järgmisel aastal!

ABella boksis oli kõigil võimalus osaleda loosis, auhinnad panid välja Kevin.Murhy ja jane iredale. Võitjateks osutusid: Piia Eller, Sirje Mägi, Kadri Kuus, Siiri Muru ja Ene-Liis Bachmann, palume kingikotile salongi järele tulla.

Mõnusat kevadet kõigile!

You must install Adobe Flash to view this content.